| Delicv3nt a întrebat:

Cine are nevoie de toolbar pentru orice site, forum, blog etc sa ma contacteze la id-ul smecheras.robu@yahoo.com.Pretul toolbarului este 2 euro!

2 răspunsuri:
| Delicv3nt explică:

Daca nu vezi asta e o intrebare si site-ul acela fripta obsedatule este o mare teapa nu iti da nimica asa ca nu mai incerca sa obti voturi aiurea, mai dai de cineva care se juca si el porcaria aia cu ciuperciwinking

| ravanoos a răspuns:

Gasesti raspunsul meu aici http://fripta.com/u.php?user=ravanos