| Cappucino a întrebat:

Cine are sufera anxietate si vrea sa vorbim? nu cer sfaturi, nu vreau raspunsuri cu du-te la psiholog.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Oare ce ai putea sa faci la psiholog? Psihologul e doar pentru oameni slabi,te ajuta cu sfaturi si vorbe pe care le gandeste oricinehappyEu personal nu sufar de anexiate,dar imi face placere sa stau de vorba cu oricine! Poate imi explici si mie cum ai ajuns in acesta situatie, sa stii ca toate au o rezolvare, dar inainte de toate trebuie sa te gandesti de la ce a pornit.

| anonimanonima a răspuns:

:-s
Nu am problm asta.dar daca vrei vorbim?
De unde esti? Lasa-mi msg cu id pe privat.