| ionica56 a întrebat:

Cine are un cont lady popular care i a fost furat il ajut eu sa-l recupereeze.Azi vreau sa ajut lume happy

5 răspunsuri:
| ionica56 explică:

Nu se joaca pe banihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Daca tot vrei sa ajuti azi lumea te rog raspunde-mi la aceasta intrebare: In primul rand jocul asta se joaca pe bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aveam eu un cont si mi l-a furat cineva avea numele trandafiruta

| GirlsLoveLifee a răspuns:

Buna.Eu am avut un cont furat pe lady, asa ca te rog mult sa ma ajuti sa il recuperez.Ce imi pare cel mai rau e ca mi-am pierdut lady pe care o iubeam, si imi mai pare rau pentru ca am pierdut 67.000 de dolari.Am incercat sa incep de la 0 dar sincera sa fiu e putin cam greu.Te rog mult sa ma ajuti daca poti, domnisoara se numea Rebeka_22, nivelul 10. Daca poti te rog sa ma ajuti, iti voi spune orice infomratie.

| dianaioana9 a răspuns:

Eu am un cont care a fost furat ma poti ajuta?