| Crunchie a întrebat:

Cine are Windows Phone si se pricepe cat de cat? Am niste probleme cu descarcarea jocurilor, mai bine zis cu contul Microsoft.Cine e dispus sa ma ajute sa bage id de mess:anna.basketball30@yahoo.com sau skype: ana.charmed.Va rog ajutor ca innebunesc x-(

1 răspuns:
| Maria_Andreea_1992 a răspuns:

Heii..deci in primul rand e imposibil sa nu a Market Place pe telefon..Si daca il ai intri in aplicatie selectezi,, games'' apoi,, all'' si dai la sectiunea,, free'' Iar apoi iti iei ce jocuri ai.Tu poti sa iti iei si jocuri cu plata, dar eu prefer sa le iau pe cele gratis.winking