| lauraaelenaa a întrebat:

Cine citeste Cool Girl? eu mi-am luat numarul din mai si cel din iunie ca au postere cu baietii One Direction.
Cine are numerele anterioare va rog spuneti-mi daca au dat postere cu Harry Styles/Zayn Malik/Niall Horan. Dau funda.
si stiti cum as putea face rost de numerele anterioare?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Asta e site-ul oficial al revistei, poate gasesti ceva folositor aici:
http://www.coolgirl.ro/new/home/
Succes!

| MissDelevingne a răspuns:

Am numerele din martie pana in iunie si imi voi cumpara si din iulie si tot asa dar am realizat ca au inceput din mai sa puna cu Liam si apoi cu Louis si cine stie, mai mult ca sigur vor fi si cu ceilalti.
Il astept pe cel cu Niall. love struck

| anasandu a răspuns:

A fost si cu harry