| ramona_6474 a întrebat:

Cine considera ca are nevoie de ajutor la teme de orice fel la limba engleza, cu explicatii gramaticale incluse? Pentru acest ajutor ati plati 10 euro per luna? Credeti ca va este de folos sa nu mai mergeti cu temele facute gresit la scoala?

1 răspuns:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Nu este deloc folositor sa mergi cu temele nefacute la scoala deoarece atunci cand iti faci temele exersezi mai mult de aia profesorii ne dau teme.Si mie 10 euro pe luna mi se pare o suma mia si ciar merita mai ales ca este vorba de englezabig grin funda?puppy dog eyes bafta in continuare!