| MO231 a întrebat:

Cine crede in paranormal gen spirite si chestii

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ma eu cred sincer...

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu știu de alții, dar eu nu.

| Mayar a răspuns:

Eu... cat de cat, desi nu am patit nimic paranormal,(Iti multumesc Doamne), dar cred ca exista spirite. K doar nu se zice doar asa si am multe motive ca sa cred asta.

| MO231 explică:

Mie mi s-a intamplat ceva nasol la tara si de ata cred dar vream sa vad daca mai cred si altii

| onutza99 a răspuns:

Eu credhee hee mie mi s-au intamplat multe lucruri ca sa nu credhee hee

| MEANGIRL01 a răspuns:

Dar,,vream,, si noi ca tu sa stii sa scrii (vb de comentariul pe care l-ai dat)