| ralucaizabella a întrebat:

Cine credeti ca e mai talentat eminem sau 50 cent, app voi credeti ca addrian tutu merita sa i-se sp eminem de romania?

Răspuns Câştigător
| Robz a răspuns:

Cine ma Adrian Tutulica reparul ala parlit de la romani nau talent.
bwa trezitiva la realitate!

2 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

Eminem clar, compune melodiile din suflet si da Adrian Tutu merita pentru ca scrie cu adevarat ce simte, se exprima cel mai bine prin muzica la fel ca Eminem deci da merita! Un om care poate sa.si scrie gandurile si sa si rimeze...merita tot ce.i mai bun!

| Robz a răspuns:

Cine ma Adrian Tutulica reparul ala parlit de la romani nau talent.
Bwa trezitiva la realitate!