| Tasya05 a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai frumos, dragut, adorabil baiat din lume? Eu zic ca e Justin Bieber. Arata ca un ingerashhh si e superrr scumpic.:Xo:-)

17 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Robert Pattinson e cel mai cel si Taylor Lutner...JB e invechit(parerea mea)

| cernescu16 a răspuns:

Fac pariu ca tu care ai pus intrebarea nu ai mai mult de 13 ani...jb e un copil caruia i s`a urcat la cap. uitati`va la el ce fizic de nici o forma are.

| Psihoyounger a răspuns:

Chiar aşa nu, dar e simpatic. Îmi place muzica lui, trebuie să recunosc.

| basexcu a răspuns:

Am un cos pe buca

| Katherine3003 a răspuns:

Eu as spune ca e Robert Pattinson, Paul Wesley si Ian Somerhalder.

| jojoloveSHINee a răspuns:

Jonghyun din trupa SHINee! :X

| Tasya05 explică:

Hmmm da... @bebelusharoxyinna JB e invechit? laughinglaughinglaughinglaughing E vedeta de abia de vreun an doi? Si tu zici ca e invechit? Robert Pattison e mult mai invechit decat JB. Si eu am zis,, adorabil'' nu vad nimic adorabil la Robert Pattison :/

| Tasya05 explică:

@cernescu, dai ai ghicit nu am mai mult de 13 ani! :/ Am 12.:p

| LolaGreen a răspuns:

Mi-e chiar imi place

| HoneyCocaine a răspuns:

G-Dragon.

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Cel imi cel e alexander skarsgård...e superb :X

| becka133 a răspuns:

Robert Patinson si ian somehalder :X

| irina202333 a răspuns:

Arata ca un gay.

| lollyd a răspuns:

Ai dreptate Justin Bieber e cel mai dragutz.Si nu conteaza ce spun ceilalti.

| ChuChu a răspuns:

Pentru mine cel mai frumos, adorabil, sweet, e G-Dragon love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| AlinaaAli a răspuns:

Mie imi place Wentworth Miller, cred ca e unul dintre actorii care chiar mi-a placut din prima si nu i-am gasit absolut nici un defect, e adorabil :X:X