| qpattyx3 a întrebat:

Cine credeti ca este mai ciudata dintre Lady GaGa sau P! nk?

Răspuns Câştigător
| hazza4ever a răspuns:

Lady GaGa

11 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Consider ca ciudati sunt oamenii ce pun asemenea intrebari. Lady Gaga si P! nk, nu sunt ciudate, sunt doar niste persoane ce incearca sa para diferite de ceilalti. De ce? Fiindca sunt artisti si artistii asta incearca sa faca... sa para originali. Insa originalitatea in ziua de azi este un aspect tot mai rar intalnit in lume. In concluzie : Ele sunt "ciudate" doar in lumina reflectoarelor, pentru a starni cat mai mult curiozitatea oamenilor (popularitate) si pentru a obtine venituri cat mai mari.
O zi buna! happy

| LarissaMouse a răspuns:

Buna! parerea mea ca nimeni nu este mai ciudat pe lumea asta decat lady gaga.o urasc.isi strica toata viata cu comportamentul si melodiile ei groaznice. iach! ceau!

| ღAncaღ a răspuns:

Pai eu as presupune ca ambele laughing sunt asa de... diferite! Dar m-ai mult eu as crede Lady Gaga pentru ca poarta si costume naspa, si este pe deasupra urata, P! ink este la fel numai ca are un aspect mai atractiv, iar Lady Gaga...ma rog pentru. sarmanul om care o fi luat-o laughing dar unele piese a lui Lady Gaga sunt chiar reusite, cum ar fi: Poker Face, Paparazzi, Telephone( cel mai ciudat videoclip), Bad romance; unele dintre ele nu prea au inteles; Nu vreau sa o neglijesc doar pe Lady Gaga pentru. ca nici P! ink nu este mai presus, P! ink este ciudata in mare parte pentru. piesele sale, cea mai ciudata: F@@kin Perfect (adica dupa parerea mea) Sper ca nu am fost prea plictisitoare, sorry! Byekiss

| hazza4ever a răspuns:

Multumesc pentru funda

| Awy a răspuns:

laughing.amun2 sunt ciudate dar lady gagalaughing)laughing.e o ciudata alarmanta uneorilaughing)laughing. adica apare ca niste coafuri si nisthe haine chiar sunt dragutebig grin si p! nk:d imi place dal lady gaga are un stil mai extravagantbig grin fundasmug>:laughing):X:X:X:

| black1white a răspuns:

Pink are un copil. sper ca o va face mai responsabila.cat despre gaga...i love lady gaga:Xeste extravaganta dar asta e farmecul ei.
deci cred ca gaga e mai ciudata.
mie mi se par amuzante ciudateniile gaguteihee heeprefer pe lady gaga.sa nu aud de pink:O

| IwasHere a răspuns:

Lagy gaga! clarhappy dupa parerea mea.

| SweetyCandy a răspuns:

Lady Gaga pentru ca si-a implantat "coarne" pe fata sh pe umeri... dupa parerea mea P! ink e mic copil pe langa ea...

| BrokenAndDark a răspuns:

Sincera sa fiu... nu stiu.
Dupa mine, P! ink nu este foarte ciudataO( exceptand faptul ca are si ea toanele si iesirile ei)
Eu cred ca Lady Gaga, este extraordinar de exagerata. de multe ori, videoclipurile ei ar trebui interzise minorilor, deoarece pot fi confundate cu filme porno... rolling on the floor

| pinkie_5054 a răspuns:

Lady GaGa