| DracusorImpielitat a întrebat:

Cine credeti ca intra la duel diseara la X FACTOR? Eu cred ca Alin Vaduva si Iulian Vasile. Voi?

Răspuns Câştigător
| Catafu a răspuns:

Eu cred ca Diana Hetea phbbbbt cu Alin Vaduva.Si vreau sa iasa Diana

3 răspunsuri:
| andrey2012 a răspuns:

Sincer? Este cea mai buna gluma acea emisiune, cu un juriu de tot rasul(respect pentru ei ca si artisti)si nimic mai mult...

| DracusorImpielitat explică (pentru andrey2012):

Ia uite, alt obsedat de vocea Romaniei, sincer, juriul de emisiunea aia e format din mai multe panarame decat artisti si vocile sunt oribile.

| DracusorImpielitat explică (pentru DracusorImpielitat):

De la Vocea Romaniei ma refer.