| Kimy_8371 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga in aceasta seara la emisiunea,, NEXT TOP MODEL" de pe Antena 1? Voi cu cine tineti?

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Emma

| NevastuicAaA a răspuns:

Emma Dumitrescu tongue Asa se spune si pe alte site-uri.
Eu cu ea tin de la inceput big grin

| NevastuicAaA a răspuns:

BerriesXX
Tocmai NextTopModel cauta cea mai experimentata fata in acest domeniu laughing

| AdelinaChp a răspuns:

Ema clar :X madalina e batrana si e urata si nici nu stie sa pozeze call meu e varzaa. Ema sigur castiga :X

| DiDu_7700 a răspuns:

Emma castiga!:X Sunt sigura ptc este frumoasa este tanara si nu arata ca o baba cum arata Madalinabig grin

| ioana_3915 a răspuns:

Ema e mai tanara si mai draguta deja la varsta madalinei in alte tari este considerata batranica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va castiga Mada, dar tin cu Emma. Cred ca va catiga Mada pentru. ca oricum Emma a mai castigat si Miss Teenager 2010 si concursul "Next top model" este doar pentru. fetele mai putin experimentate in acest domeniu. big grin