| andrutza122 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga next top model? eu cred ca barbara

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ramane de vazut...si eu cred ca Barbara

| ComatoseWine a răspuns:

Mie imi placeau gemenelelaughing

| MadalinaaIoana a răspuns:

Va spun eu cine castiga > Ramona. Sunt sigura, deci nu imi place deloc de ea. Din cele 3 finaliste vreau sa castige Barbara, dar la ultima eliminare trebuia sa le elimine pe Denisa si Ramona si sa le ia pe gemene si sa castige Laura next top model.

| AlleSiAtat a răspuns:

Mie chiar mi-ar fi placut sa castige Laura sad Eu cred ca va castiga Ramona (vad ca o adora Catalin straight face, chiar nu inteleg ce e asa de special la asta). Insa, eu tin cu Barbara. Eu zic ca Ramona va fi prima, apoi Barbara si apoi Denisa.

| th4inspiration a răspuns:

Si eu as vrea sa castige Barbara, dar nu stiu de ce cred ca va castiga Denisa.

| deennissa a răspuns:

Cred ca o va alege pe Denisa. Pentru ca de la inceput a fost printre prefelatele lui Catalin, si mai ales ca seamana cu Bianca Dragusanu. oh go on [ eu mi-as dori din suglet sa castige Barbara. ]