| starextremRO a întrebat:

Cine crezi ca a fost cel mai tare din wrestling in 2010?

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Aj styles

4 răspunsuri:
| iLOVEquestions a răspuns:

Shawn Michaels, EVIDENT
Si cel mai frumos Cena:X:X:X

| Melody a răspuns:

Randy Orton, categoric! El trebuia sa fie superstarul anului, dar, ce sa faci cand exista un John Cena prin preajma...

| 619thomas a răspuns:

Aj Styles a fost wrestlerul anului 2010 (nu este in WWE este in TNA), aici ai un link cu cei mai buni wrestleri di toate timpurile: http://www.wfan.ro/......torie.html P.S. Cena sau Randy nu sunt cei mai buni.

| Ryse a răspuns:

Pe 1 fara suparare mi s-a parut miz pentru ca : a luat centura S.U.A, valiza money in the bank, centura wwe si la echipe
2)randy
3)cena
4)edge
5)wade...