| IceCream22 a întrebat:

Cine doreste sa inceapa scoala? big grin

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Profii.Deja le simt intentia de a pune note in catalog.Pana si aerul din jurul liceului miroase a note proaste

| doar.pt.voi. a răspuns:

Eu da.mai mult pentru practica. ca si asa nu fac chimia.fizic.muzica,biologia,desen.din clasa a8alaughing trec a11ahappy

| LoveMe a răspuns:

Eu ca ma vad cu clasa.si mai avem un an impreunasad. Si avem si pauze si ore libere.deci e fainbig grin

| foxi a răspuns:

Nimeni!

Răspuns utilizator avertizat
| KeepCalm a răspuns:

Someone like me!love struck

| Ioana2518 a răspuns:

EeeEeUUUUu ca deja m`am plictisit acasa. Parca la scoala era mai bine ...mai trecea timpubig grin

| Maria_8157 a răspuns:

Eu una nu vreau :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not me i hate school!

| Stefanaaa a răspuns:

Bai e misto la scoala asa ca e tare ca incepe b-). Na, urasc orele in care vine profesorul laughing. Dar pauzele compenseaza.

| dalyy15 a răspuns:

Eu da ca acasa m-am plictisit.