| anonim_4396 a întrebat:

Cine e cea mai frumoasa dintre:Antonia,Ruby,Andreea Mantea,Pink,Oana Zavoranu laughing, Cristina ciobanasu...sa fiti sinceri si sa alegeti doar una, eu zic k Antonia ewinking

Răspuns Câştigător
| dydya118 a răspuns:

Sincer Antonialaughing Pe Zavoranu o las ultimalaughing de fapt nici ultimul loc nu-l meritalaughing

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,Antonia este cea mai frumoasa dupa parerea mea, dar totusi, fara suparare, comparatiile nu sunt foarte bune.happy
Numai bine si sper ca nu te-ai suparat.

| Ioanantonia a răspuns (pentru beautifulkiss):

Nu,k eu ma certam cu prietena mea care e cea mai frumoasa dintre ele pentru ca ea crede ca antonia e urata si i-am dat niste exemple de fete urate si ea a spus ca tot antonia e cea mai urata

| beautifulkiss a răspuns (pentru Ioanantonia):

Aa,am inteleshappy
Antonia e frumoasa si pe urma Cristina ciobanasu.Restul sunt urate, ma rog pink nu e chiar asa de urata.

| Ioanantonia a răspuns:

Nu mai raspundeti cu Niciunaaaaa frate, suntei foarte inteligenti

| CautNume a răspuns:

Cea mai frumoasa - Antonia
La cum canta - Doar ce face Pink se poate numi cantat

| Vans a răspuns:

Toate-s urâte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna

| Ioanantonia a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti foarte inteligent/a!

| anonim_4396 explică (pentru Ioanantonia):

Mersi.Ştiam deja asta...

| val31989 a răspuns:

Antonia e cea mai frumoasa... dupa e ea vine Mantea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SimoSimona13 a răspuns:

Eu cred ca Antonia laughing