| anonim_4396 a întrebat:

Cine e dn Botosani si este dispus sa ma ajute sa invat parkour? dati add la shadow.hunter3@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| aaaalexa a răspuns:

1.nU SUNT DIN Botosani. 2. Poti invata dupa Youtubelaughing unele video exista. 3.Mai intai poti incerca sa faci pe covor, sau in pat, pentru incepuut;batting eyelashes

| Bon3s a răspuns (pentru aaaalexa):

Mersi de raspuns dar e foarte greu sa inveti singur, mai ales de pe youtube caci nu iti poti da seama daca ai facut sau nu corect miscarile

1 răspuns: