| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Cine e fan Lady Gaga sa intre aici?;;)

Am creat un blog in limba romana pentru toti fanii Lady Gaga din Romania. Este singurl loc unde veti gasi cele mai noi stiri despre Gaga. Daca iti place sa fii la curent cu tot ce se intampla in viata lui Lady Gaga, atunci intra in fiecare zi pe http://ladygagaplanet.blog.com/.
Nu uita sa lasi comenturi, sa-ti spui parerea sau orice alt ceva.
Thanx all
sper sa va placa :)
Ce parere ai despre blog?

3 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Este foarte tare blogul.Nu sunt o mare fana, dar imi place de ealove struck
Blogul este super frumos.Succes ai facut o treaba buna.

| BLURREDLINES a răspuns:

E ff superb. Mersii >big grin

| BeatriceKnowles a răspuns:

laughing acum va doare de lady gaga laughing de michael nu va mai intereseaza pe nici unu. tongue. in fine marfa blog:X si nu te suparabig grin si eu sunt fana ladt gagahappy imi place muzica ei:X happy