| miley_1449 a întrebat:

Cine e lady gaga dupa mine o adica nu stiu voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

O cioaca, trasnioar ilie!

| LoLpoZ a răspuns:

@ georgy4005 Saraca :"AMERICANCA" nu stia engleza laughing si era Radio Gaga

Poi e creativa, excentrica si draguta. imi place... Si astept urmatorul ei albumhappy

| georgy4005 a răspuns:

o cantareata care a furat numele de la radio gagaga. si lady a luat-o de la un dictionar de engleza. :O3 funda?

| BiaWhiteCat a răspuns:

Este o persoana celebra, dar in realitate este mult mai timida decat pe scena...iti spun sigur. Daca nu ma crezi iti dau adresa ei de mess: stephaniejoanneangelina@yahoo.com si poti sa o intrebi...