| NoSens a întrebat:

Cine e Sabina Elena big grin?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Sabina Elena, eleva din Covasna care şi-a pus bentiţa tricoloră de Ziua maghiarilor de pretutindeni. Deci este o eleva care traieste in Romania si si-a pus o bentita pe cap cu tricolorul Romaniei de ziua maghiarilor. De aici profesorii si elevii au inceput sa o ameninte chiar si cu moartea, sa o injure si sa isi bata joc de ea. De aici a inceput a adevarata "batalie" intre cele 2 nationalitati si inca se desfasoara, majoritatea tinand cu Sabina! Pentru mai multe informatii cauta pe net.
O zi buna! :*

3 răspunsuri:
| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Sabina Elena este o fata care locuieste in jud. Covasna si care poarta tricolorul.
Asa, de-a dracu
A fost amenintata si injurata pentru asta.
Uite : http://www.facebook.com/pages/Sabina-Elena/433149636772903?fref=ts

Aici ai informatii, insa nu este pagina ei personala.

| pufipuf a răspuns:

Hei.
E o tipa care sta in Romania, dar pe acolo pe unde stau ungurii. De ziua Ungariei, ea a purtat un fel de bentita pe cap cu rosu, galben si albastru, iar porfesorii unguri au amentintat-o ca o exmatriculeaza, i-au scazut nota la purtare, iar colegii unguri vroiau sa o bata.
In felul asta a devenit un fel de eroina a Romaniei laughing

| βuβuƦuzαα a răspuns:

Sabina Elena, eleva din Covasna care a purtat la şcoală bentiţa tricoloră de Ziua Maghiarilor de Pretutindeni, pe 15 martie, a declarat că nu a plănuit nimic, ci a fost mai degrabă ceva instinctiv.
Uite aici continuarea---> http://adevarul.ro/......dex.html;)