| anonim_4396 a întrebat:

Cine este acea bella din h20 sh ce s-a intamplat cu emma spuneti-mi tot.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Bella este inca o sirena H2O, iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea, iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.Acesta a reusit sa ajunga pe Insula Macco, si acolo s-au inatmplat lucruri nemaipomenite:apa l-a atacat, si asa s-a intamplat si cu Ricky, si cu Cleo! Oare sa fie Will baiatul cel nou care va descoperi secretul H2O? Urmareste in continuare episoadele pentru a afla mai multe!happy

111 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine stie ce s-a intampla cu ema din h2o pentru ca eu am auzit ca avea cancer e adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se zvoneste ca ea s-a innecat in timpul filmarilor si ca a murit de aceea bella i-a luat locul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ema s-a retras fiindca vrea sa ramana cu familia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a plecat in jurul lumi iar bela este noua sirena dar ea a fost sirena de la varsta de 9 ani ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic ori ii plecata in vacanta ori ii moarta ori la facultaTE nimeni nu stie sigur te deruteaza chestiile astea si acumm in h2o totul pare foarte ciudat si h2o caRE a fost odata nu o sa mai fie trebuie sa fie emma si gaTA fara atatea schimbarii,,,,,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma a murit drogata asta e tot
cine nu a inteles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma nu mai joaca in h2o pentru ca a acceptat sa joace intr-un film de groaza Messeger 2 parca... ori cum nu a murit...Bella e o alta acrita care i-a luat loculwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa...bella din cate stiu eu ee sirena de la 9 ani ia a descoperit ca e sirena din indea si a auzit si de celelande sirene adica emma cleo si rikki si a sa hotarat sa mearga la ele an anglia si emma se plimba cu parinti ei prin excursi si ele se schimb o data vine emma si o data bella. astea eee tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cac pe elelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este exact cum a zis Angelhappy si deagirl26 1Bella e chiar foarte frumoasaa. 2Tu esti chiar foarte proasta...Si aicea sa de com despre cine este Bella nu facem caracterizari mincinoase!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as stii ti as spune...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma este o fata aparuta in locul emmei deoarece ea a plecat in vacanta cu parintii ei si au bagat-o pe 'bela'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, bella este noua sirena care a venit dupa plecarea emmei(s-a lasat de h2o iar acum joaca in filmul messengers2 (cred ca asa se scie))happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma nu a murit... a renuntat la h2o pentru un film numit messengers2(cred ca asa se scrie)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ema s-a dus cu familia in vacanta.

| Lili_9060 a răspuns:

Emma a plecat la Paris.

| ionela_3032 a răspuns:

Bella e o sirena de cand avea ia 9 ani emea e plecata in jurul lumii cu familia ei will a sescoperit secretu el primul apa a atacato pe riki si cleo sa aruncat in apa si apoi sa aruncat si bella si au salvato pe riki bella sa imprietenit cu will si bela o locuiaza pe ema o sa aflati mai multe in continuare

| MileyCyrusRock_7148 a răspuns:

Bella este inca o sirena H2O,iar in episod Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii.Bella era sirena inca de la 9 ani.Charlotte nu mai este nici ea,iar in locul lui Ash acum este un tip foarte aratos pe nume Will.Acesta a reusit sa ajunga pe Insula Macco,si acolo s-au inatmplat lucruri nemaipomenite:apa l-a atacat,si asa s-a intamplat si cu Ricky,si cu Cleo!Oare sa fie Will baiatul cel nou care va descoperi secretul H2O?Urmareste in continuare episoadele pentru a afla mai multe! a si am uitat sa mentionezi vrei sa fim pr?

| deyuk a răspuns:

Emma joaca rolul lui rebekah in the vampire diaries

| alexandra_2436 a răspuns:

Tot ce am auzit despre emma este ca s-a mutat din orasul ei natal...impreuna cu familia ei...acum zboara zvonuri ca ar fi murit drogata

| mihaigodeanu123 a răspuns:

Ma ema din h2o o o a dato afara din film ca mereu facea caca pe ea :-b si cand a dato afara i-a dat un pumn an fata si o tigare ca mereu cand mergea pe insula mako se ducea prima casa se cace asa ca asta este cel mai adevarat raspuns rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor daca vreti sa vb cu mine id:mihai. mihaita11