| swaggiebieber a întrebat:

Cine este belieber?(fan Justin Bieber)sa imi dati cerere de prietenie:*

Răspuns Câştigător
| JustABelieber a răspuns:

Pana la urma nu pricep ce aveti cu baiatul asta.V-a facut el ceva? nu cred.asa ca inainte sa criticati uitati-va in oglinda.Nu mai comentati... mergeti si ascultati manelele voastre de doi bani.Da, sunt belieber vreo problema? macar unii mai asculta si muzica buna.

| swaggiebieber explică (pentru JustABelieber):

Nu e nicio problema, si eu sunt, numa unii sunt doar invidiosi, vrei sa fim prietene?

| JustABelieber a răspuns (pentru swaggiebieber):

Sigur

| swaggiebieber explică (pentru JustABelieber):

Exact!

9 răspunsuri:
| brianemil a răspuns:

Sincer nu cred ca ai sa primesti vreo cerere ca raspuns la intrebare asta. :-& vorbind la modu cel mai serios.

| swaggiebieber explică (pentru brianemil):

Fiecare cu parerea lui, tu ce gen de muzica asculti?winking

| SwwaggBabee a răspuns:

Belieber hereeee :*

| swaggiebieber explică:

Mie nu imi trenuie cereri de prietenie numai asa, am zis doar cine este belieber, ca sa am ce discuta cu el

| IoanaAndreeaKuky a răspuns:

#belieber4ever

| bieber18fever a răspuns:

I am right hereeeeeeeeeee