| andreeaantonescumaria a întrebat:

Cine este de acord sa se Schimbe ceva la acest site? Hai sa fie cat mai multe pareri si dornite poate totusihee hee cineva va face ceva ...Hmmm?:-s...

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

E greu andreea, s a mai ridicat problema asta, inclusiv de mine si au ramas fara ecou, nu te mai chinui

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul o sa se schimbe atunci cand nu vor mai fi obsedati sexual, inculti(de ex ''m-am masturbat cu un castravete, e posibil sa nasc muraturi?''rolling on the floor. Plus ca ar mai fi cersetorii de funda, darnicii de funda. Unii sunt aici pentru funde.Mai sunt genuri de intrebari:''cine are id-ul lui Justin Bieber?''
Si ar mai fi si altele...cand nu o sa mai existe astea atunci site-ul o sa fie ok.