| Tequilla_3721 a întrebat:

Cine este de la Liceul Mihai Eminescu CONSTANTA?
Cum este?
Se merita sa intrii sau e adevarat ca sunt numai fite/fitzosi/fitoase?
Funda pentru cel mai complet raspuns.
Daca puteti sa mai imi dati si cateva informatii :d. Pupici!kiss
Funda si vot
Si celorlalti VOT love struck

2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Fata draga dar tu cred ca nu mergi la scoala pentru fite fitzoi fitzosi si fitoase ci sa invetzi carte
ce treaba ai tu cu ceilaltzi
nu te lua dupa zvonuri
doamne doamne

| Madalina_4144 a răspuns:

Depinde in ce clasa nimeresti, cum vei fi vazut. Si eu ma tem ca voi da peste astfel de persoane, dar va trebui sa ne acomodam. Va trebui sa avem grija in ce grupuri intram, cu cine ne imprietenim si sa nu ne facem probleme. Eu as vrea sa merg la Calinescu, tot in Constanta. Daca stii cum este pe acolo ti-as multumi daca imi spui si mie. Ms :*