| catymihaela a întrebat:

Cine este interesat sa devina reprezentant avon? cred ca fiecare ar vrea un mic venit in plus, cadouri... va astept sa ma cautati pentru orice nelamurire....Merita sa incercati!

2 răspunsuri:
| Elenaa21 a răspuns:

In ce consta asta? Am cam inteles partea cu reducerile si avantajele pe care le ai ca reprezentant, dar nu am inteles partea cu comenzile. As vrea sa stiu daca trebuie in fiecare luna o comanda de o anumita suma, si daca nu faci o comanda o luna, doua, trei ce se intampla. :d

| Tigaie a răspuns:

Ok