| galuioanabianca a întrebat:

Cine este iubita lui Costin Sforaru in realitate?

5 răspunsuri:
| AnonimaPunct a răspuns:

Salut! Eu stiam ca iubita lui este Ramona Hanganu. Sper ca te-am ajutatwinking

| ViseMaicăVise a răspuns:

Chiar el a declarat la "Happy hour" ca pe iubita lui o cheama Tania si cica are planuri de casatorie. Ea nu este de origine romana si s-au cunoscut in urma unui proiect, iar de atunci Costin si Tania formeaza o frumoasa poveste de dragoste.
Dovada: http://happyhour.protv.ro/......nirea.html

| Myruna_6130 a răspuns:

Da cu ce te ajuta astaioana!happy

| pissy92 a răspuns:

Nu este adevarat. iubita lui costin din realiatate nu este ramona. iubita lui se numeste tania si nu este romananca in totalitate si au o relatie de aproape 4 ani impreuna, ea fiind cea care l-a sfatuit sa participe la castingul pentru mostenirea.in niciun caz nu este ramona iubita lui reala, ea este iubita fictiva.

| Voicu_Mihaela_1987 a răspuns:

Corina caragea