| anutsaa a întrebat:

Cine este la Colegiul National Gheorghe Lazar din Bucuresti? Am intrat la profilul filologie si as vrea sa-mi cunosc colegii. Fie ei de liceu sau de clasahappy. Lasati mesaj cu id daca doriti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu am intrat tot la filo.iti las mesaj cu id'ul meu:*:*:*

1 răspuns:
| Jane a răspuns:

Buna! Si eu am intrat la Colegiul National Gheorghe Lazar, doar ca nu la filo, ci la stiinte sociale. Ma bucur sa vad ca pe TPU mai este cineva care a intrat la acest liceu. Si inca ceva, poate stii tu cand se organizeaza intalnirea bobocilor anul asta, pentru ca eu nu gasesc nimic nicaieri. Multumesc mult si, daca vrei, mai vorbim pe privat ca sa iti dau ID de mess.