| Madalina08 a întrebat:

Cine este reprezentant avon? cum pot face rost de un numar de reprezentant? va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| enaly a răspuns:

Buna Madalina, eu sunt reprezentant avon si te pot inscrie, urmeaza niste campanii super, la prima cmanda ai discaunt 25% si transportul gratuit, promit sa iti fiu alaturi oricand ai nevoie, id meu e enaly_ela, pupici

10 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Pai ca sa faci rost de un nr de reprezentant trebuie sa devii reprezentant... si daca vrei sa devii reprezentant... te pot ajuta eu. deoarece sunt reprezentant si la randul tau ii poti ajuta si uh pe altii

| fif2002 a răspuns:

Daca esti deja reprezentant, cere numarul de la coordonatorul tau, daca nu inscrie-te.
Daca vrei info despre Avon intra pe www.claudia09avon.eu

| nicoletutza_6255 a răspuns:

Draga contacteaza-ma la numarul de telefon 0754322117 si iti voi explica tot ce inseamna avon... te astept.

| andreeageo a răspuns:

Pentru inscrieri ca reprezentanti avon add andreea_avon2011@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0727891474 Eu sunt din judetul Comstanta, Corbu tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Madalina si eu sunt reprezentat si te pot ajuta.Ca sa vorbim mai mult iata id meu: x.allee14

Răspuns utilizator avertizat
| SwAn a răspuns:

Daca esti reprezentant AVON cere de la sediul din orasul tau nr. tau de reprezentant... daca nu esti reprezentant nu poti face rost de alt nr... p. s:sper ca te-am ajutat

| melissa_4144 a răspuns:

Sall Mada, sunt lider avon, as fi incantata sa te initiez si pe tine in campaniile avon ce vor urma, sunt niste oferte super si in plus la randul tau poti inscrie alti reprezentanti datorita carora poti deveni lider ca si mine, contacteaza-ma la id mia.melisa,pupici,o seara cat mai placuta...

| pamela_3578 a răspuns:

Buna seara Madalina eu sunt lider avon si te pot inscrie oricand vrei in plus vei primi niste cadouri super daca te inscrii in aceasta campanie, te astept la id pam_ana2000