| pixie_8430 a întrebat:

Cine face bratari ale prieteniei si ce model va place cel mai mult?

3 răspunsuri:
| anutabu a răspuns:

Eu fac cel mai mult imi plac modelele cu ursuleti panda dar nu stiu sa fac dar ar fi tare daca as invata :d :-p

| cristina93 a răspuns:

Hey ^^ am inceput de un timp sa fac bratari big grin am facut vreo 6...ciudat ca eu nu am nici una laughing le-am dat pe toate prietenilor laughing pai imi plac modelele cu capsunele si cel cu pinguin love struck dar sunt cam complicate, modele mai simple imi place cel cu inimioare, cel in V. cel in X big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sa fac 9 modele de bratari: simple, V, X, valuri, inimioare, degrade, lini drepte, zig zag si impletite. Cel mai mult imi plac cele impletite si cele in inimioare. Cine vrea bratari ma poate contacta la id:floricica_ralu, ralucadeftu!