| flaviu1234 a întrebat:

Cine imi da niste situri cu statusuri noi si frumoase? sau doar statusurile? funda si voturi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| madalyna a răspuns:

Viata e un trandafir la care fiecare petala e o iluzie,iar fiecare spin e o realitate…

Orice film, prietena,sau carte. Sa-ti povesteasca despre mine inc-o parte.De lucrurile bune atunci cand n-o sa fiu. Sa iti dai seama cand o sa fie prea tarziu.

Am o inima care la doi se imparte/Esti aproape, si totusi atat de departe/Departe...

BRAIN is the engine of your body, but HEART is the engine of your life.

I love my life,this because you are my life!:X

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut!Prin cate am trecut,si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput:d.

Nu te-am uitat,dar m-am obisnuit fara tine? Cand iti va fi dor de mine,aminteste-ti un singur lucru...m-ai lasat sa plec! ?

Am invatat ca poate, pentru lume, tu esti numai o persoana, dar pentru anumite persoane, tu esti lumea toata!

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

♥ڪےღ ●°____"De atunci si pana acum a trecut ceva . Si vreau sa stii ca tu inca faci parte din povestea mea ! love struck___๋°●ღڪے♥laughing.

• Unii nu mα supσrtα ●.Ii trαtєz cu indifєrєntzα ●.Oricє s' αr intαmplα ●.Vσi zαmbi intσtdєαunα ●.Si nu mα vσi schimbα ●

Ai un mod de a veni usor la mine Si cand iei , iei tot ce e mai bun din mine ;x

Traiesc Din Fantezii, Visez La Nebunii E O Poveste` Pe Care O Stiï.