| Cristina_6892 a întrebat:

Cine imi da o idee traznita de imbracaminte pentru prima zi de liceuwinking Dau >fundita:

3 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

O rochie in dungi cu mi multe culori: verde albastru roz alb negru portocaliu etc. si sandale albe cu camasa alba dar nu camasa asa pusa la punct. putin mai sifonata cu un nod jos. Arata super artistic si e foarte frumoshappy

| anonimatic a răspuns:

hee hee In prima zi de liceu eu spun ca ar fi bine sa nu prea iesi in evidenta..Decat daca esti tu obisnuita cu asta si iti place..Sincer,in prima mea zi de liceu majoritatea doream sa trecem neobservati, nu sa atragem atentia prea mult, chiar deloc daca se putea..Era de ajuns ca se uitau toti la noi, in special cei mari laughing Nu aveam nevoie sa ne mai dam si noi in spectacol whistling.Dar daca totusi asa doresti tu, ai putea sa-ti iei o fusta maithinking iesita din comun(pentru ca presupun ca va fi cald) si nu stiu, o bluza la fel mai "speciala". Daca e frig cu atat mai bine sa-ti iei o fustalaughing Chiar o sa fie o idee traznitahee hee In cel mai bun caz cauta prin magazine ceva asa mai neobisnuit..Sau incearca sa-ti combini niste haine ca sa iese cevathinking mai altfel.happy

| Rurusmile22 a răspuns:

Pai,poti sa iti iei niste pantofi cu toc nu prea inalt, o rochie neagra cu alb, sau poate preferi o fusta, cu un maiou si cu un sacou, ce zici?