| pinkangel_6099 a întrebat:

Cine imi da si mie niste detalii despre liceul carol 1 din constanta... sunt boboc si nu stiu la ce sa ma astept in materie de colegi profesori tot... puppy dog eyes help me big grin

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai.eu sunt din Constanta, dar inca nu sunt la liceu... pot sa iti zic ca este un liceu comercial, bun si am prieteni care sunt acolo, chiar si boboci:D.
Uite, te mai poti informa pe site`ul asta : http://www.colegiulcarol.ro/.

| DudaLovesRaspberry a răspuns:

Hei si eu sunt boboaca la Carol. la ce profil esti? ^^

Răspuns utilizator avertizat