| sysygame a întrebat:

Cine imi da si mie o idee primeste funda. Din cauza lipsei de inspiratie nu mai stiu cu ce sa ma imbrac la scoala de fiecare data imi iau cam aceleasi haine va implor dati. mi cateva idei... :*:*tonguebig grin

Răspuns Câştigător
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Poti sa-ti iei colanti cu fusta,o bluza mulata pe corp,niste cizme,bolerow,parul poti sa til ondulezi sau sa tin intinzi,accesorii mai de aceeasi culoare cu hainele, esarfa la gat, sapca tip fes, o curea la bluza big grin si sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| unknownboy a răspuns:

Nu`ti face griji in privinta asta. Jegu de Boc a dat legea aia cu uniformele asa ca nu vei mai avea dilema asta.