| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Cine imi da si mie versurile in romana de la melodia Inna - Feeelo(nu le gasesc pe net). Funda

2 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Inna - feeelo? :-?

eu stiam de roller sis - se thelo :d.

versurile: http://www.versuri.ro/......thelo.html

| luciana_8039 a răspuns:

Http://www.versuri.ro/versuri/eeidgg_inna+feeelo.html
Poftim:-*
Daca vrei in romana traduce versurile aici www.dictionar-roman.com.Acolo unde scrie din, alegi limba spaniola si mai jos unde scrie in, alegi romana si in dreptul celor 2 chenare este un spatiu mare alb si in fata lui scrie text, tu dai frumos copy/paste la versuri, acolo in chenarul alb si dai traducere care se afla in drept cu chenarul)sper ca te-am ajutat pupici:-*