| Candy_8357 a întrebat:

Cine imi da un cont imvu fata vip ii voi da fundite mereu contactati-ma la idul FamousDiva18

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Eu[:-x]Ca știu sa fac V.I.P.Ai încredere!

| xDCiufix a răspuns (pentru Armyanka):

Heii :3 Ma poti face V.I.P? Daca da, te rog sa imi dai un mesaj si iti voi da numele contului! Mersii ♥

6 răspunsuri:
| FataTPUpunctRo a răspuns:

Auzi fetitawinking la avut nu esti uhphbbbbt pe fata o cheama Stancey Gurvenich phbbbbt nu-mi plac fetele astea care se dau altele ...esti o FAKE phbbbbt

| Maya_9911 a răspuns:

Cine ar fi prost?laughing

| Roxu_5731 a răspuns:

Draga sa stii ca nici eu nu stiu. Adica era odata Imvedu dar amu nu mai merge whistling. App Manifest vrew si eu un id cevawinking

| vanessa_4002 a răspuns:

Si eu vreau vip

| Coookiee a răspuns:

Nu stiu