| deel a întrebat:

Cine imi poate da subiectele de la testarea nationala din 2010?

sau unde le pot gasi?

3 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Se deschide un browser(mozilla, opera, internet explorer, chrome sau ce ai tu ca mai sunt cateva) si intra pe www.google.ro (ti-o recomand sa o pui ca pagina de pornire) scrii "subiecte testarea nationala" si o sa gasesti zeci de locuri de unde le poti lua cu tot cu barem de corectare si daca stii sa cauti gasesti si ce note au fost, astea le gasesti la pagina de admitere cu tot cu alea de la tezele din a7-a si toate mediile.

| RaluuIcs a răspuns:

Pe www.edu.ro poti sa le gasesti:d... fundita?;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google si scrie 'subiectele de la testarea nationala 2010.ser sa te ajute.