| sadgirl_9460 a întrebat:

Cine imi poate explica cum imi pot instala multimessul? sau sa imi trimita un sait de unde il pot lua mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| Pomar a răspuns:

Ial de aici http://www.softpedia.com/......nger.shtml dezarhiveazal ( da click dreapta si "extract here") si vezi ca ai un fisier care se numeste instruction si trebuie sa dai pe iconita aia galbena:D

5 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......nger.shtml
Se instaleaza usor;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. daca vrei sa iti downloadezi multi messul e foarte usor scrii pe google download multimess dai prima si gata tonguebig grineu asa am facuttonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nujtiu