| entzückendesKätzchen a întrebat:

Cine imi poate spune c ar trebui s folosesc pentru s putea insirui bilute/margele, formand astfel un lantic? c fel d ata/material ar trebui sa folosesc? sa fie rezistent

3 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Ata de matase e foarte rezistenta eu mi-am prins gaicile de piele la un sac de box folosit intens si inca tine si am incercat si eu o bratara de margele si tine

| ramonica1979 a răspuns:

Ai incercat sarma siliconata? Eu lucrez cu ea si e f buna.

http://www.breslo.ro/Product/Sarma-tigertail_331657
Succes.

| ionutz_7767 a răspuns:

Incearca nailon de pescuit de 20.intreaba de cineva sau cumparatzi ca e foarte rezistentbig grin