| azzzzorrel a întrebat:

Cine imi poate spune metode(exemple)de a cuceri o fata.....stiu cateva dar vreau sa aflu parerea voastra...

Răspuns Câştigător
| nutzu' a răspuns:

O inviti la pizza...la patinoar... ii trimiti mesaaje frumoase(din ce in ce mai hot) pe telefon/mail...si sa nu fii badaran(aproape toate apreciaza manierele...chiar daca unele fete nu o arat).

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Oh, as fi innebunita dupa un tip care ar folosi stereotipiile pentru a ma cuceri!

| eusinumaieu a răspuns:

Uita-te la ea .zambesteibatting eyelashes)...sti tu oh go on bafta :8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca inca nu discuti cu ea doar vrei sa vorbesti incearca sa afli daca si ea te place cat de putin daca da invit-o la o poveste in parc. incearca sa nu o minti dar sa povestesti lucruri frumoase cu ea sai spui ca e frumoasa si ii sta bine cum e imbracata in ziua respectiva, sa ii ceri numarul de tel si sa o suni sai multumesti pentru timpul petrecut cu ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o tampenie sa cuceresti o fata cu metode invatate dupa net laughing... o fata o cuceresti daca te porti in mod firesc, fara texte invatate ca pe poezia pe care ti-o dadea dna invatatoare pentru la serbare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te intalnesti cu ea vb si treci la subiecte deschise, va apropiati, ii dai un mozol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand am vazut ca o ai de 12 cm la 14 ani ...trage de ea

| anonim_3952 a răspuns:

Sa fi sinker...crede-ma oricare fata apreciaza oun baiat sinker decat unul minkinos si laudaros...sa fi amuzant...mai faci o gluma ceva... dar bineinteles cu bun simt...si cu zice anonimus...sa nu fi badaran...