| BogdanFnky a întrebat:

Cine imi poate spune toate informatiile necesare legate de balul bobocilor la mine in liceu?

4 răspunsuri:
| SweetElena93 a răspuns:

Unde e liceul tau? laughing

| LigiMe99 a răspuns:

Frateee, e lege generala ca toata lumea sa stie la ce liceu mergi? laughing)

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Bogdane,te crezi VIP? Sau crezi ca avem GPS incorporat? rolling eyes

| Rockart a răspuns:

Bună! De unde am putea ştii noi la ce liceu mergi şi felul organizează balul clasa a 11-a? Sau depide, cine organizează la voi, ca nici asta nu avem de unde ştii.De ce nu îi întrebi direct pe ei(organizatorii)... nu suntem clarvăzători.Baftă!