| Nobodyy a întrebat:

Cine imi poate traduce versurile melodiei Theory of a dadman - all or nothing? Funda!

http://www.metrolyrics.com/all-or-nothing-lyrics-theory- of-a-dead-man.html

Răspuns Câştigător
| lucab a răspuns:

Totul sau nimic când am văzut stând acolo Ştiţi că a fost un pic greu sa nu se holbeze atât de nervos atunci când te-am condus acasă Ştiu că fiind în afară este un pic cam greu de goale.
Trimite o cerere unele flori în activitatea dumneavoastră în speranţa că te-aş fi in bratele mele din nou ne-am sărutat în acea noapte am plecat înainte de toate acestea acum asta ceva ce nu ar putea niciodată uita Ai tot ce am nevoie
Privind la toate sau nimic Babe It `s tu şi eu cu voi ştiţi că eu sunt bun de ceva Deci hai du-te da it un try Avem spatele nostru împotriva ocean It` s numai noi împotriva lumii Privind la totul sau nimic Babe It `s tu şi cu mine Privind la toate sau nimic Babe It` s tu şi eu
Vă permite să ia o sansa du-te departe de azi si nu privi inapoi din nou, de când am spus te-am iubit în Las Vegas It `s nu a fost la fel de atunci Ai tot ce am nevoie
Privind la toate sau nimic [De la: http://www.metrolyrics.com/all-or-nothing-lyrics-theory-of-a-dead-man.html] Babe It `s tu şi eu cu voi stiu eu sunt bune pentru ceva Deci hai du-te da it un try Avem spatele nostru împotriva ocean It `s numai noi împotriva lumii Privind la totul sau nimic Babe It` s tu şi cu mine Privind la toate sau nimic Babe It `s tu şi eu
Aceasta este nimic de ascuns un sarut mai mult sa nu spui niciodata adio Acesta este copilul meu toate Privind la toate sau nimic Babe It `s tu şi eu ştiu că eu sunt bun de ceva Deci hai du-te da it un try Avem spinarea noastră împotriva ocean It `s numai noi împotriva lumii Privind la totul sau nimic Babe It` s tu şi eu cu voi ştiţi că eu sunt bun de ceva Deci hai du-te da it un try
Avem spatele împotriva ocean It `s numai noi împotriva lumii Privind la totul sau nimic Babe It` s tu şi cu mine Privind la toate sau nimic Babe It `s tu şi cu mine Babe It` s tu şi eu

Citeşte mai mult: teoria unui om mort - Totul Sau Nimic LYRICS http://www.metrolyrics.com/all-or-nothing-lyrics-theory-of-a-dead-man.html # ixzz1dywgPru2
Copiate de la MetroLyrics.com