| Someoneeene a întrebat:

Cine imi poate trimite niste jocuri pentru baieti. multumesc!

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Intrai pe www.downloadjocuripc.com si gasesti cele mai noi jocuri, Delecteaza privirea pe acest site.e super oky. funda daca iti place;)dar ramane la aprecierea ta.eu unul sunt multumit de site.

| Someoneeene explică (pentru TheFACKYouTub):

Mersi dar am dat si eu dar nu merge

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru Someoneeene):

Http://www.downloadjocuripc.com/
e siteul
acum sa iti explic pas cu pas s-i dai funda
ca eu am injurat o zi pana am nimerit :D

1-dai click pe jocul care l-ai ales

2-unde iti scrie asteapta cateva secunde in chenarul acel albastru ingust, o sa iti scrie Click pentru a continua.ok

3-Dai clic pe acel ckenar ingust, doar pe el,

4-dupa ce dai click,o sa iti arate cate parti are jocu, si dp ce server vrei sa il descarci.

deci asta e dilema, trebuie sa dai doar pe acel chenar albastru ingust.