| Jojo99 a întrebat:

Cine imi spune cam ce se da la teza de romana sau mate in clasa a 5a?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Nume a răspuns:

O sa dau eu spun mai incolowinking

| Nume a răspuns:

Romana: timpurile prezent toate tipurile viitor si trecut analizarea verberol etc...

| Gabriela2010 a răspuns:

~~Pai. aia de anul trecut a fost simpla la mate eehhhh la romana poate a fost usoara dar nu pentru mine der tot am luat nota mare... daca ai fost atent in clasa si ai inteles sunt cam ce ati facut dar noi am facut o saptamana de pregatire (la mate) pe cand la romana abia de-am facut jumate de ora. Daca au profesori asa care nu le pasa mai bine te-ai pune cu burta pe carte laughing~~