| Mimi_7805 a întrebat:

Cine imi spune niste statusuri noi? FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Iubim tot ce e Interzis :X Si Uram tot ce e Admis phbbbbt!
xD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! | # Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X"
pfff. Ce sa-ti Fac? asta e Firea. credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea?
»Đε σвί¢εί иu ¢яεzί ρâиã иu υεzί ¢u σ¢нίί тãί da¢ã sε ρσaтε ¢âиd υίsεlε dευίи яεalίтaтε ¢âиd υίsεlε dευίи яεalίтaтε σ sã υεzί ¢u σ¢нίί тãί da¢ã sε ρσaтε :X

»Când o uşã a fericirii se inchide, 0 alta se deschide; dar dese0ri ne uitam atât de mult la uşa inchisã cã nu 0 mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi!straight face

Vreau sa rad cu tine, vreau sa plang cu tine, vreau sa traiesc, jur vreau sa mor cu tine, vreau s`avem copii, vreau s`avem o viata, vreau sa termin o etapa, alta e in fata! >big grin
Pentru mine sunt niste amintiri! Care vesnic o sa doara! Pentru tine e o simpla poveste de seara!"
Ce simt pentru el.Ce simt cu adevarat nu va disparea nici cu timpul.Nici cu altcineva. Pastrez secretul pe care numai EL il va putea vedea
O zi pierduta happy este o zisad in care`nu ai Ras'.sad
Ai Privit`o Zambind Sh`ai Abordat`o Gandind Ca E La Fel Ca Restu` Care Stii Ce Pretind, Dar Felu` Ei De`a Fi, Atat De Diferita, Te`a Facut S`o Iubesti E Chiar Deosebita
Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu! Visele se spulbură aproape instantaneu.
Te Doare` Cand Vezi` Ca Nu'mi PaSa`.Si iti Zic` Mereu` "Numai Conteaza, Lasa"!
Cand am decis ca e bine sa spun ce simt, el iubea pe altcineva! sad
Inca o zi. In care nu iii pot rezista tentatie oh go on!
Hai sã Trecem peste, Viaţa nu`y o povesTe, Când destinuL îţi joaCã fesTe, nu pLânge zâmbeşte! :*
·E doar un vis frumoS, Care se tot repeTã.şi doaR in visuL meu gãsesC lumea perfecTã rolling eyes!
• Dimineatsa parcã nu mai e asa de varã. Mã trezesc si-mi pun zâmbetu` de toamnã.
Nu poti zbura love struck fara ajutoru' cuiva! love struck
Te minti singur cand zici ca nu te-ai gandit la ea love struck Stim toti ca nu e asa! smug Se vede in privirea Ta `hee hee
Totul merge bine love struck Daca ai incredere in tinewinking
Si desi nu pot sa spun in cuvinte ce simt smug pot spune din privire! :*
Open your eyes! smug si o sa vezi ca poti sa vezi tot ce iti doresti :*
Ti se pare greu, doar sa il privesti. Fara sa poti macar sa-i vorbesti! sad
Daca vei privii mereu inapOi smug Nu vei vedea nici O data ce ai in fata.
Stii ca tu imi dai incredere in mine! love struck dar nu vrei sa recunosti straight face
Daca ii asculti pe altii smug Nu poti sa te asculti pe tinewinking
♥Inchisa`ntre patru pereti. Aud` km` singur tu te certsi `! Regrete, lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine, asa ca PLEACA, binee?
Puteam mereu sa plec, dar eu tot am ramas.
"chiar de ar fi greu tot as zambi´, daca as fi plina de probleme tot as glumi! pentru ca stii. viata e grea si lumea e rea. Cum as putea sa rezist daca nu m`as purta asa?!`.happy"
"♥ Îţi aminteşti cuvinte şi tăceri.Era demult, sau poate era ieri.Îţi aminteşti, eraţi pe`acelşi drum.Era demult, sau poate e acum. ♥"
`____DesChide` oChii`, fa O mica` anaLiza`.O` sa afLi inTr`o zi Ca` ti-ai daT` prieteni` pe`0 cUrva`smug! ____
♥ڪےღ ●°____"De atunci si pana acum` a trecut cevabatting eyelashes. Si vreau sa stii ca tu ink` faci parte din povestea mea! love struck___๋°●ღڪے♥laughing
Plina de idei, pentru o iesire din banal, acel copil ciudat. cu acel ceva special
Are o aura ce te`atrage smug Stie ca o placi de`aia nu te lasa in pacewinking E atat de tacuta. Misterul iti provoaca o privire pierduta day dreaming :X
E p0sibil s` se fi sfarsit, dar nu` m` voi 0prii aiciwinking. Sunt aici pentru tine, macar d` tsi-ar pasa oh go on
"Ma copiezi. si?! Ce-ai rezolvat`.O papusa cu o zdreanta e greu de egalat! Imi iei stilul, textile Si sti dc? Vrei sa ajungi exact ca mine, da n`ai sanse! asa ca M.A.R.S!"
M-am schimbat si pot visa acum.:-x Nu mai vreau sa cer.batting eyelashes Voi obtzine oricum! smug
"Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza eu simt ca tot ceea ce fac e bine si niciodata n'ai sa poti schimba ceva in minelove struck"
Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai De unde dracu inima? Ca n-aii! oh go on
Abia acum incep sa simt ploaia rece, si-aud aceeasi voce care spune : " Lasa totul trece
Sa nu plangi daca il vezi cu alta pe strada! Ce dreacu, fata Tu esti cea mai important.a; x
Minte toata lumea minte. si u vrei sa fiu cuminte?! in cuvinte sclipitor alese se ascund siretlicuri si interesehee hee:X
Sunt asa cum sunt.cum nimeni n-ar vrea sa fie SUNT EU SI ATAT Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita dar DIFERITAwinking:X:X:X."
♥ღஜfac ce vreautonguetonguetongue!♥ღஜam grija doar de mine:Xam doar o viata:X! E nevoie iti iau si ultima speranta:X N¨o sa ezit cand sunt cu tine fata-n fata.Sunt rece pentru ca e o lume de gheata!♥ღஜ
Zambetul tau e fals ca de obicei Nici n`ai curaj sa te uiti in ochii ei.Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata, care era preferata ta odata! oh go on ♥"
´Stii ca nu stau ´ Dupa n0r0k;;] ´ Si daca vreau ´! sa iaSa ´ fum Stiu unde sa dau foc.
Oriunde ´ai fi ´ Oriunde ´ te-ai afla ´;;] Nu vrei ´ decat o domnisoara ´ care seamana ´ cu Ea!
Între noi ştii, defectele sunt acceptatebatting eyelashes, Între noi ştii, nu vezi priviri arogantewinking, Între noi totul se-mparte love struck!
intr-o lume alb si negru am tupeuu sa visez in culorii. :]] smug
uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece oh go on
Am 2000 de motive, ca sa fiu cum vreau sa fiu love struck!
• Îtsi spun si tie ce mereu îmi spun si mie : Nu e tocmai totul perfect, dar o sã fie.
• Ãsta e drumul pe care l-am ales în viata si n-o sã las pe nimeni sã îmi stea în fatsã! N-am nevoie de sfaturi sau de pãrerea ta, trãiesc cum vreau, fac ce-mi place. E viata mea!
• Iubeste-mã, urãste-mã! În ambele cazuri tsi-e gândul la mine!
Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau!
Nu exista dragoste, doar senzatie de atasare Nu exista motive doar intrebari fara raspuns
E un sentiment puternic in rimele ce vi le impart, Asa e aici la mine, habar n-am cum e la tine,
Lasa Viata sa curga, ce trebuie sa se intample se`ntampla.Fiindca, nimic nu se schimba, viata`i la fel de simpla
Cu un cuvant trebuie sa ai curaj sa spui ''da am pe altcineva'' oricum el nu o sa faca altceva decat sa-ti dea cea mai stupida replica ''aha''.smug
E un trofeu stiu cand crezi ca l`ai castigat te-am egalat *** si l`ai pierdut in prelungirioh go on laughing
~ Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rost sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit sau poate nu. nu te iubesc. saw poate da. dar nu maii conteaza. pa! =]
Iar de acum totul va fi asa de diferit
Dezamăgit de tot ce văd în faţa mea De zâmbete parşive şi de lumea asta rea Imi număr pe degete prietenii Şi pregătit pentru orice păşesc în altă zi.
Ai regretat vreodata ca ai renuntat?``La cel pe care intreaga viata l-ai asteptat?``Ai regretat vreodata ca nu l`ai iertat```Si l-ai lasat sa plece chiar de n-a meritat?
Atunci cand` ai sa´l strigi sa-ti aduci aminte : Tu ai facut sa nu vrea sa-ti mai raspunda.
Păstrez două minţi într - una. Copilul din mine se ţine de şotii-ntr-una. Invincibili împreună, invizibil dar nu-i pierd urma. Pe el îl păstrez întotdeauna ♥.
Îmi place să cred că o să te mai văd, poate nu azi, poate cândva!
♥ Mi-ar plăcea să cred că nici n-ai existat!
Un singur lucru bun am invatat de la tinebatting eyelashes. sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine!

1 răspuns:
| IustinaC a răspuns:

Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine! Stiu, stiu si ca a arso cu altele, dar el are o fata si pentru el fetita lui e cea mai importanta!

In copilarie …fetitelor le plac papusile; x…iar baietasilor masinutele …cand crestem totul se schimba …baietasilor le plac papusile …iar fetitelor mashinutzele.