| mady805 a întrebat:

Cine imi spune si me cum sa schimb si eu o parola pe metin2? dau funda mare

3 răspunsuri:
| Andra_8213 a răspuns:

Intra pe sit www.metin2.ro sau depinde care joci, te loghezi si dai la schimbare parola >:D<

Fundita;))?

| 100vlad a răspuns:

Conctacteazama pe vlad_v7727 si iti zic eu

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Stiu cum iti schimbi parola dai pe site-ul www.metin2.ro si dai am uitat parola si scrii emailul cu care ai facut contul si numele de utilizator de la cont scrii cuvantul de securitate dai trimite iti va aparea un mesaj da trebuie sa fii On.