| 4l3xander a întrebat:

Cine imi spune si mie daca se poate si cum pot pune parola la mesaje de pe telefon pls big grin

4 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Nu cred ca merge la niciunul din modele.
Eu am parola decat la mesaje si am un Samsung ( am descoperit din greseala ca se poate pune si mi-am pus)
Mai am un Nokia 6300 si la ala am cod la taste, adica nu poti sa faci nimic la telefon daca nu ai codul... adica ba da, poti, poti sa suni la 112, atat big grin

| andreimicutu a răspuns:

Depinde ce model de telefon ai nu la toate telefoanele poti dar la unele ai optiunea meniu-setari-securitate-mesaje...Parca asa era dar nu stiu ce telefon ai.

| 4l3xander explică:

Poi am un Sony-ericsson S500i si un Nokia 6085

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in meniul telefonului, acolo la securitate/siguranta telefonului unde accesezi si codul pin trebuie sa existe ceva de genul cod siguranta mesaje, galerie etc.Acum depinde si de modelul telefonului, nu au toata aceasta optiune. :* si sper sa gasesti!