| dulshe a întrebat:

Cine imi spune si mie de un site(in romana) unde sa imi fac cont si sa-mi pun imagini(nu poze cu mine ci imagini), nu vreau ceva de genu ca hi5... vreau un site in care toata lumea are imagini fie poze cu romania, cu animale, sau alceva
multumesc mult

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Www.e-poze.ro este un site romanesc unde poti pune poze de tot felul se fac si concursuri acolo cu cele mai bune imagini.

7 răspunsuri:
| Kiddu a răspuns:

Poti sa-ti faci un cont pe blogger...
si astfel poti spune si ce vrei despre imagini
uite:
www.blogger.ro

| sergiu2525 a răspuns:

Foto.rol.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un cont pe multiply, nu este in romana dar este foarte complex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, pe heyo.ro poti sa pui poze si video de care vrei tu, fara limitare si cu rezolutie buna. Mai poti sa si participi cu ele la concursuri si sa castigi premii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor

| fyby09 a răspuns:

Faces.md acest sait e tare super! cu diferite poze! si de asemenea se fac concursuri cu cele mai super poze! incearca si tu! happy o sati placa! cu siguranta!