| marilena04 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste citate in franceza despre dragoste? :X funda + folositorbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| FlaviuZz a răspuns:

1)Il n'y o cu'un Bonheur dans la vie, c'est d'aimer et d'etre Aimé - Exista o singura fericire in viata, de a iubi si a fi iubit
2) Le plus grand faible des Hommes, c'est l'amour cu'ils ont de la vie - Cea mai mare slabiciune a unui om este iubirea vietii lui
3)Veut Amour tout sans nombre, amour punctul n-a de loi - Dragostea vrea totul, fara nicio conditie insa dragostea nu are nicio lege
4)Aimer être et Aimé seruri de la grande AFFAIRE de toute notre vie - A iubi si a fi iubit este cel mai important lucru in viata

Sper ca iti placwinking