| mary_4765 a întrebat:

Cine imi spune si mie un program prin carepot sa fac filmulete din poze. apoi sa le pot salva si sa le pot pune pe mobil.va rog. spuneti-mi daca stiti

2 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Se numeste slide.si se face in power point dar toate calculatoarele il au sau trebuie sa il aiba

| Silviu591 a răspuns:

Depinde.astea se pot face si de pe telefon.sau de pe pc cu powerpoint-ul. dar nu cred ca le va citi telefonul. daca ai un telefon performant cat de cat imposibil sa nu aibe functia asta