| IamTitanum a întrebat:

Cine imi zice si mie al catelea episod din Nini este cel de aseara? Dau fundita love struck. Adica cel in care Thomas si Nico se duc sa-i salveze pe Tais si Chama. Nico se da drept vacar pentru a le distrage atentia rapitorilor in timp ce Thomas ii salveaza pe copii si apoi cand se duce sa-l salveze pe Nicholas este lovit cu ceva in cap si isi pierde memoria. Deci al catelea episod e? Dau fundita si voturi la toaaaata lumeeea
Scuze de categoriebatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| ღÐelly a răspuns:

Este episodul 130 :D aiciil poti vedea :Dhttp://www.desene-animate-online.net/nini/episodul-130-video_089b4f93b.html